Zlatou příčku obsadila vizitka obchodní akademie

Vlašim – Začátkem nového školního roku obdržela fiktivní firma ENOA, s. r. o. vlašimské obchodní akademie diplom, ale i finanční odměnu 5000 Kč pro provoz fiktivní firmy za vítězství v celorepublikové soutěži o nejlepší studentskou firemní vizitku. Oficiální výsledky letošní celostátní soutěže o nejlepší studentskou firemní vizitku a soutěže o nejlepší slogan totiž vyhlásilo Centrum fiktivních firem při Národním pedagogickém institutu České republiky tentokrát až těsně před letními prázdninami.
Velká radost ale ovládla firmu ENOA, s. r. o. třetího ročníku Ekonomického lycea OA Vlašim již 13. června, když jejich vizitka stanula na výsledkové listině ve finálové dvanáctce. Porota hodnotila především grafickou stránku, souvislost s předmětem podnikání a také správné rozměry vizitky.
Finálové vizitky následně sedmičlenná odborná porota podrobila dalšímu bodování. Nejvyššího bodového součtu a právem zasloužené zlaté příčky dosáhla firma ENOA s konečným náskokem pěti bodů. Děvčata ENOY vsadila na využití jedné barvy „tón v tónu“, nebála se ani moderního prvku, jako je QR kód, a především precizní přístup obou fiktivních firem vlašimské obchodní akademie při návrhu a tvorbě vizitek byl po zásluze odměněn jejich krásným umístěním. Vizitka druhé firmy Heaven of Roses, s. r. o. skončila v prvním kole hodnocení těsně pod pomyslnou finálovou čárou s rozdílem pouhého 1 bodu, a tedy na 13. místě.
Oběma fiktivním firmám blahopřejeme, děkujeme za reprezentaci školy a přejeme hodně úspěchů do další činnosti.
Ing. Miroslava Jarošová,
vyučující předmětu Fiktivní firma na OA Vlašim

Žáci fiktivní firmy ENOA, s. r. o. vlašimské obchodní akademie, kterým se podařilo zvítězit v celostátní soutěži o nejlepší studentskou firemní vizitku. Foto: Ing. Miroslava Jarošová

Mohlo by Vás zajímat